Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o.

Centrum Medyczne Sanitas to nowoczesny ośrodek oferujący pacjentom kompleksową i profesjonalną pomoc, niesioną przez najlepszych lekarzy specjalistów.

Sanitas zapewnia zarówno indywidualną opiekę, jak również świadczy usługi abonamentowe dla różnych firm i instytucji. Głównymi specjalizacjami placówki są okulistyka, ortopedia, laryngologia oraz chirurgia ogólna. Centrum posiada również najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny pozwalający na szybsze wykrycie chorób i ich wyleczenie.

W Sanitasie mieszczą się również nowoczesne gabinety rehabilitacyjne, które także wyposażone zostały w wysokiej jakości urządzenia, wspomagające i przyspieszające skomplikowane procesy leczenia. To wszystko sprawia, że placówka może spokojnie dorównać swoim poziomem renomowanym europejskim placówkom.

Mocną stroną Centrum jest również wykwalifikowany personel medyczny, zapewniający pacjentowi profesjonalna obsługę oraz życzliwą atmosferę. Sanitas dokłada wszelkich starań, by rekonwalescenci od początku do końca byli zadowoleni ze swojej wizyty w placówce i by, co najważniejsze, jak najszybciej otrzymali niezbędną im pomoc.


Nazwa: Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o.

Adres: ul. Hempla 5, 20-008 Lublin

E-mail: info@cmsanitas.pl

Telefon: 81 53 40 400

WWW: http://www.cmsanitas.pl


 

Oceń firmę

Zostaw komentarz