Dariusz Cybulski DJ Darek

Wesele to wyjątkowy wydarzenie w życiu każdego człowieka, które zdarza się tylko raz.

Tym bardziej jednak warto zadbać o to, by przebiegło ono w niezwykłej i niezapomnianej atmosferze. Z pewnością każdemu z nas zależy na dobrej muzyce i świetnej zabawie do białego rana poprowadzonej przez prawdziwego mistrza ceremonii. DJ Darek doskonale wie jak rozkręcić każdą imprezę i sprawić, by goście nie opuszczali parkietu! Wodzirej pod każdą uroczystość przygotowuje oryginalny plan imprezy, który zachwyci nie tylko Państwa Młodych, ale również ich znajomych, rodziców, dziadków oraz ciocie. Jednym słowem każdego niezależnie od jego wieku czy płci. Pomocny w tym będzie wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, pozwalający na niezakłócony przepływ dźwięku.

Ponadto DJ Darek jest w stanie zaoferować Wam profesjonalną i bajeczną dekorację sali, uzyskaną za pomocą światła. Dzięki niej każdy wystrój nabierze dodatkowego stylu i wdzięku. Kolorystyka jest dobierana według gustu i upodobań Pary Młodej, tak aby mogli czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo w tym szczególnym dniu. W dodatku dzięki DJ Darkowi mogą oni dodatkowo uatrakcyjnić swój pierwszy taniec wprowadzając takie atrakcje jak ciężki dym czy bańki mydlane.

Wiadomo również, że stałym punktem każdego wesela są oczepiny, na które większość gości czeka z prawdziwą niecierpliwością. Na tę okazję DJ Darek również przygotował szereg ciekawych i śmiesznych zabaw, a także rekwizytów uświetniających dodatkowo tę staropolską tradycję. Z takim wodzirejem możecie mieć pewność, że Wasze oczepiny będą jedyne i niepowtarzalne!

DJ Darek każdy plan imprezy ustala wspólnie z Parą Młodą. Głównym celem jego pracy jest spełnienie marzeń każdej pary, która pragnie mieć niezapomniane i wyjątkowe wesele. Głowa pełna zwariowanych pomysłów nie pozwala mu na wpadnięcie w rutynę, dlatego każda poprowadzona przez niego impreza oznacza niezwykłe i wesołe widowisko.


Nazwa: DJ Darek

Adres: ul. Zamkowa 6, 73-260 Pełczyce

E-mail: darekcybul@o2.pl

Telefon: 796172419

WWW: http://www.djdarek.eu


 

Oceń firmę

Zostaw komentarz