Kancelaria Prawna Kufieta Wrocław

kancelariakufieta logo

Kancelaria prawna Rafał Kufieta podejmuje się spraw z zakresu różnych dziedzin prawa. Swoją strukturę dzieli na wiele wydziałów i zatrudnia prawników, którzy są specjalistami w różnych dziedzinach. Taka organizacja gwarantuje też kompleksowe podejście do problemu, ponieważ może on zostać skonsultowany z kilkoma specjalistami.

Kancelarię wyróżnia działanie przynoszące szybkie i korzystne rezultaty. Najważniejsze dla prawników jest działanie z myślą o kliencie i ochrona jego dobrego imienia. Prawnicy kancelarii podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych spraw, doprowadzając je do pomyślnego rozwiązania.

Właściciel kancelarii – Rafał Kufieta

Właściciel kancelarii – Rafał Kufieta

Kancelaria otwarta na każdego klienta

Oferta kancelarii jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Z pomocy prawnej mogą skorzystać również osoby, które nie posiadają wystarczających środków finansowych, ponieważ kancelaria działa też w ramach fundacji „Pod Parasolem Prawa”, gdzie udzielane są m.in. darmowe porady prawne.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą kancelaria oferuje usługi z zakresu m.in. sporządzania i analizowania umów, zakładania, przekształcania i sprzedaży spółek, podatków czy księgowości. Specjalizuje się także w prawie dotyczącym inwestycji budowlanych, nieruchomości czy nowych technologii.

Siedziba kancelarii znajduje się we Wrocławiu, jednak podejmowane przez nią działania można zlokalizować w różnych miejscowościach np. Legnicy, Opolu, Gliwicach, Katowicach czy Rybniku.


Nazwa: Kancelaria Prawna Kufieta

Adres:  ul. Romana Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław

E-mail:  sekretariat@kancelariakufieta.pl

Telefon: (71) 796 41 65 / 535 132 335

WWW: kancelariakufieta.pl


Poznaj opinie o Kancelarii Prawnej Kufieta

komentarzy 8

  1. Adam Marzec 2, 2019
  2. Aneta Marzec 4, 2019
  3. Mariusz Marzec 4, 2019
  4. Monika Marzec 5, 2019
  5. Marek Marzec 5, 2019
  6. Gosia Marzec 6, 2019
  7. Robert Marzec 7, 2019
  8. Natalia Marzec 7, 2019

Zostaw komentarz