Meritum

Biuro Meritum zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Jesteśmy również liderem w obsłudze kadrowo-płacowej, o czym świadczą liczne pozytywne rekomendacje i opinie. 

Biuro niezmienne od 1993 roku prowadzone jest przez Halinę Jędrzejczak – doradcę podatkowego oraz certyfikowaną księgową, która jest w stanie zaoferować swoim Klientom rzetelną wiedzę, doświadczenie oraz kompetentność. Pomagamy w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz przy kompletowaniu pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Sprawdzamy prawidłowość rozliczeń, a także nadzorujemy sporządzanie listy płac i deklaracji PIT. Dodatkowo prowadzimy również konsultacje prawne w zakresie przepisów prawa podatkowego i prowadzenia działalności gospodarczej. Obszar naszych działań jest szeroki, dlatego jesteśmy przygotowani na niemal każdą sytuację.

Dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze troskę o Państwa dobro. Z naszą pomocą wszelkie czynności prawne okażą się łatwe i przyjemne. Zapraszamy do współpracy!


Nazwa: Stalton

Adres: ul. Powstańców Śląskich 118 lokal 7, 53-333 Wrocław

E-mail: biuro@meritumksiegowa.pl

Telefon: 601 97 79 50

WWW: http://www.meritumksiegowa.pl


 

Oceń firmę

Zostaw komentarz