OceniamyFirmy.pl to pierwsza strona internetowa w polskiej sieci, która zajmuje się gromadzenie m danych oraz rzetelnych opinii na temat pracodawców. Co sprawia, że warto postawić właśnie na nas? Z pewnością jest to fakt, iż nie pozwalamy pracodawcy wpływać na treść publikowanych opinii. Niestety, takie praktyki są powszechne na innych stronach o podobnej tematyce.


Możliwość moderowania treści ze strony firm dostępna jest nawet na największych portalach tego typu – jest to bardzo prosty sposób na zysk, ponieważ taka opcja jest oczywiście odpłatna.


OceniamyFirmy.pl to portal  utrzymujący się wyłącznie z reklam oraz dotacji użytkowników, więc pracodawcy nie mają żadnego wpływu na informacje zamieszczane na ich temat.

Co równie ważne, nie zajmujemy się wyłączeniu publikowaniem opinii na temat pracodawcy, ale gromadzimy wszelkie informacje na temat jego polityki kadrowej. Na rynku zauważalna jest coraz większa rywalizacja o uzdolnionych pracowników oraz ekspertów, ponieważ ich liczba nie zaspokaja zapotrzebowania polskiego rynku. Z czym wiąże się tak sytuacja? Obecnie to firmy ubiegają się o dobrych pracowników, a nie na odwrót. Wynika z tego sporo korzyści dla osób ubiegających się o pracę. Przed złożeniem aplikacji warto sprawdzić, czy w danym miejscu pracy otrzymamy pakiet socjalny bądź inne elementy, które będą nas interesowały.


Na OceniamyFirmy.pl udostępniamy wiele informacji na temat polityki employer branding poszczególnych pracodawców. Warto zapoznać się z tymi danymi, ponieważ ułatwią one podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej firmy.


OceniamyFirmy.pl to portal dobrze zaprojektowany, więc korzystanie z niego nie powinno sprawiać żadnych problemów. Przyjazny interfejs oraz ciekawa szata graficzna sprawiają, że strona wyróżnia się na tle konkurencji. Dodawanie opinii oraz przeglądanie informacji na temat pracodawcy jest bardzo proste, więc użytkownicy chętnie korzystać z wielu opcji oferowanych przez portal. OceniamyFirmy.pl jest pierwszą tak  rozbudowaną platformą w języku polskim. Grupa specjalistów każdego dnia dba o to, aby osoby szukające pracy podejmował właściwe wybory. Jak zespół wprowadziliśmy nową jakość na polski rynek – zachęcamy do częstych odwiedzin naszego portalu.