Biuro rachunkowe Meritum

Rzetelność i profesjonalizm to cechy, które są podstawą do prowadzenia  księgowości w firmie. Prowadzenie ksiąg rachunkowo-podatkowych jest obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa. Decydując się na realizacje tych działań samodzielnie, trzeba liczyć się z ogromem ilości wkładu własnego zaangażowania – nieprawidłowe prowadzenie księgowości wiąże się z poniesieniem strat finansowych i pociąga do odpowiedzialności karnej. Prawo podatkowe ulega ciągłym zmianą, dlatego należy stale aktualizować swoją wiedzę w tej kwestii. Ilość miesięcznych obowiązków związanych z samą księgowością jest ogromna, dlatego warto zaoszczędzić własny czas i skorzystać z  usług wykwalifikowanych księgowych.

Pełna księgowość w Biurze rachunkowym Meritum Wrocław

Jednym z biur posiadającym ogromne doświadczenie jest Biuro Meritum. Biuro istnieje od 1993 roku i jest jednym z najdłużej będącym biurem rachunkowym na rynku we Wrocławiu. Kompleksowa usługa księgowo-podatkowa podmiotów prowadzących różnorodną działalność gospodarczą. Założycielka działalności Halina Jędrzejczak posiada tytuł i uprawnienia Głównego Księgowego, jest specjalistką i biegłą sądową z zakresu rachunkowości. Powierzając jej dział księgowy swojego przedsiębiorstwa, masz gwarancje bezpieczeństwa w kwestiach księgowych oraz prawno-podatkowych. Meritum oferuję stałą lub sporadyczną współprace. Audyt i doradztwo księgowo-podatkowe jest idealną ofertą dla osób prowadzących rachunkowość samodzielnie. Konsultacje z zakresu przepisów prawa podatkowe, a także wsparcie w sporządzeniu wystąpień oraz pism znacząco i korzystnie wpłyną na finanse firmy.

Biuro rachunkowe Meritum Wrocław

Biuro Meritum oferuje obsługę podmiotów gospodarczych takich jak: osoby fizyczne, spółki prawa cywilnego oraz spółki handlowe. Sumiennie i terminowo poprowadzi rozliczenia kadrowo-płacowe, ZUS, CIT, ewidencje majątku przedsiębiorstwa, sprawozdawczość finansową, ewidencje wymagane przepisami prawnymi (sprzedaż i zakup VAT), ksiąg rachunkowo-podatkowych.

Halina Jędrzejczak jako rzeczoznawca prawa podatkowego wyrazi prywatną opinie rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorcy o Meritum

Zadowolenie klienta z jakości usług jest priorytetem Biura Meritum. Każdy klient otrzymuje rzetelne i profesjonalne wykonanie usług w ustalanym terminie oraz wsparcie merytoryczne.

Bardzo polecam. Księgowa, która poza profesjonalnym podejściem pokazuje także pasję do pracy, jaką wykonuje. Od Meritum można oczekiwać dokładności i terminowości. – Marek Tomaszczyn

 

Solidne biuro rachunkowe. Pani księgowa posiada obszerną wiedzę, której można zaufać. Zdecydowałem się w zeszłym roku w ciemno, bo nie kierowałem się żadnymi rekomendacjami w Internecie czy wśród znajomych, ale trafiłem najlepiej. Nie żałuję tego wyboru i liczę, że współpraca będzie nadal przebiegać pomyślnie i bez zarzutów jak dotychczas. Polecam serdecznie! – Mariusz Ogiński 

DANE FIRMY

Meritum – doradca podatkowy Halina Jędrzejczak

Adres: ul. Powstańców Śląskich 118 lokal 7, 53-333 Wrocław

Telefon: + 48 601 97 79 50

Mail: biuro@meritumksiegowa.pl

www: meritumksiegowa.pl

Biuro rachunkowe Meritum
5 (100%) 1 vote

komentarzy 11

 1. Marta Grudzień 2, 2020
 2. Ewelina T Grudzień 7, 2020
 3. Karolina Grudzień 14, 2020
 4. Eryk Grudzień 17, 2020
 5. Dominik P Grudzień 19, 2020
 6. Tomasz Grudzień 29, 2020
 7. Arkadiusz B Styczeń 3, 2021
 8. Antoni Styczeń 8, 2021
 9. Elżbieta Styczeń 11, 2021
 10. Mateusz Styczeń 13, 2021
 11. Szymon K Styczeń 14, 2021

Zostaw komentarz